Eva Pavlíková & Band - Šansónový večer

Dom kultúry

Eva Pavlíková & Band - Šansónový večer - "pocta Jozefovi Bednárikovi"

To je názov koncertu v podaní známej slovenskej herečky a speváčky Evy Pavlíkovej, ktorý sa uskutoční v Dome kultúry 13. júna 2024. Eva Pavlíková sa na šansónovom koncerte predstaví za sprievodu svojej kapely, na ktorom zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov a takisto muzikálové melódie.

Umeniu spievaného šansónu s jeho dôrazom na obsahovú zložku si Eva Pavlíková berie za svoje a napĺňa tak odkaz režiséra Jozefa Bednárika udržiavať tento hudobný žáner živý a šíriť ho ďalej medzi ľudí. Texty do slovenskej podoby prebásnili poprední slovenskí textári ako Ján Štrasser, Nora Beňačková, Oľga Záblacká. To vnáša do ich významu ďalší, nový obsahovo-výrazový prvok.

Hudobno-dramatické umenie tohto žánru Eva Pavlíková umelecky obohacuje o hereckú výpoveď a skúsenosť ženy, umelca, s neopakovateľným autentickým prevedením. Piesne ako Čerešne, Žiť za to stálo, List mame, Utešovanka, Bol si milý a iné si tak nájdu svojho poslucháča a naplnia naše srdcia nehou, pokorou a láskou.

Obsadenie:

Eva Pavlíková - spev

Zdenko Huszárik - klavír

Viliam Majer - akordeón

Jakub Valiček - bicie

Tamas Belicza - basgitara

Cena vstupenky: 15 €

Tešíme sa na vás.

Zmena programu vyhradená. Účasťou na podujatí súhlasíte so spracovaním a zverejnením obrazových materiálov a videozáznamov z podujatia.

Galéria

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Štvrtok, 13. 6. o 19:00 Kúpiť
Názov: Eva Pavlíková & Band - Šansónový večer - "pocta Jozefovi Bednárikovi "
Cena: od 15,00 €
Miesto: Dom kultúry Dubnica n/V
Bratislavská 435/12
018 41 Dubnica nad Váhom
Zobraziť na mape