Rapunsel na vlásku - interaktívne predstavenie pre deti

Rapunsel na vlásku - interaktívne predstavenie pre deti

Dom kultúry

Už 23. júna vás a vaše deti srdečne pozývame na interaktívne detské predstavenie "Rapunsel na vlásku" na motívy legendárnej rozprávky bratov Grimmovcov v interpretácii popredných umelcov s originálnymi hlasmi.

Objavte slobodu, úprimnosť a obrovskú lásku s princeznou ktorej život visí na vlásku. Rapunsel na vlásku je interaktívne detské muzikálové predstavenie na motívy jednej z najkrajších detských rozprávok od najznámejších tvorcov, plnej humoru spletitých situácii a nezvratných osudov, kde pravda, láska a sny víťazia. S nami zažijete tie najkrajšie a najväčšie sny, ktoré Rapunsel sníva, pretože jej obrovká túžba a sila spoznávať život je pre ňu tak oslobodzujúca a poučná. Stretnete sa s nebojácnou Rapunsel, závistlivou matkou Gothel a prešpekulovaným, no zamilovaným Eugenom.

Vychutnajte si skvelé spevácke a herecké výkony slovenských muzikálových hercov a spevákov aj s originálnymi hlasmi zo známej filmovej rozprávky. Príďte sa s nami zabaviť, zatancovať a zaspievať svetoznáme hity. Vytvoríte spolu s nami neuveriteľný príbeh, na ktorý nebudete vedieť zabudnúť.

Obsadenie:

Rapunsel - Lucia Bugalová/ Simona Augustovičová

Macocha - Natália Kóšová/Lucia Bugalová/Yvetta Blanarovičová

Eugen - Matej Koreň

Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých - 13€/osoba.

Tešíme sa na vás.

Info:

Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku (deti do 2 rokov bez sedenia zdarma). Po každom predstavení je možné odfotiť sa s hercami.

Zmena programu vyhradená. Účasťou na podujatí súhlasíte so spracovaním a zverejnením obrazových materiálov a videozáznamov z podujatia.

Dĺžka podujatia: 60 minút
Rok výroby: 2024

Galéria

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Nedeľa, 23. 6. o 17:00 Kúpiť
Názov: Rapunsel na vlásku
  Premiéra Slovenská verzia
Cena: od 13,00 €
Miesto: Dom kultúry Dubnica n/V
Bratislavská 435/12
018 41 Dubnica nad Váhom
Zobraziť na mape