Ilešháziovské panské hody 2019

Vstupné:

Dospelý: 6,-€

Dieťa, študent, dôchodca, ŤZP: 3,-€

2 x dospelí, 2 x deti: 15,-€

2 x dospelí, 3 deti: 18,-€

Deti do 6 rokov zdarma.

Jednotlivé vstupné sa uplatňujú formou zľavy.

••••••••••••••••••••••••••••••

PROGRAM

••••••••••••••••••••••••••••••

10.00 - 18.00 - Nádvorie Dubnického kaštieľa

* dobový jarmok, remeslá

* dobová kuchyňa (SHŠ Wagus)

••••••••••••••••••••••••••••••

10.00 - 18.00 - Park J. B. Magina

* remeslá (Cech Terra de Selinan)

* dobová hygiena (Cech Terra de Selinan)

* ukážka spracovania skla

* dobový tábor, hry a atrakcie pre deti, kolotoč

* Slamburg (Vir fortis)

* sokoliari (Sokoliari sv. Bavona)

* vozenie na koni, vozenie na koči

••••••••••••••••••••••••••••••

Nádvorie Dubnického kaštieľa

10.00 - Dobový sprievod mestom, slávnostná salva

10.30 - Zlínská šermíršská společnost (Zlín, ČR) - šermiarsko-divadelná scénka Kapitán stráží

11.00 - Milites (Chomutov, ČR) - vlajková a bubenícka show

11.30 - SHŠ Wagus (Trenčín) - šermiarsko-divadelná scénka Čo by bolo keby...

12.00 - Šaško Fjodor a Najvyšší remeselníci (Banská Bystrica) - kaukliari na chodúľoch

14.00 - Spiritual Seasons (Kharkov, Ukrajina) - dobová hudba

14.30 - Regii Caroli Regis (Praha, ČR) a Wagus (Trenčín) - renesančný tanec

15.00 - Milites (Chomutov, ČR) - vlajková a bubenícka show

15.30 - Memento Mori (Uherský Ostroh, ČR) - šermiarsko-divadelná scénka

16.00 - Šaško Fjodor a Najvyšší remeselníci (Banská Bystrica) - kaukliari na chodúľoch

17.30 - Spiritual Seasons (Kharkov, Ukrajina) - dobová hudba

••••••••••••••••••••••••••••••

Park J. B. Magina

11.00 - Regii Caroli Regis (Praha, ČR) - výuka renesančných tancov

11.30 - Vir fortis (Zvolen) - verbovačka, dobývanie slameného hradu, súťaže pre deti a dospelých

12.30 - ona de Camarque a Rytiersky turnaj Normani (Trenčín) - príbeh Šípková Ružena alebo ako to bolo naozaj

13.30 - Sokoliari sv. Bavona (Štiavnické Bane) - prelet dravcov

14.30 - Vir fortis (Zvolen) - verbovačka, dobývanie slameného hradu, súťaže pre deti a dospelých

15.30 - Zlínská šermířská společnost (Zlín, ČR) - ukážka a výuka šermu

16.00 - Regii Caroli Regis (Praha, ČR) - výuka renesančných tancov

16.30 - Rytiersky turnaj Gastona de Camarque a Rytiersky turnaj Normani (Trenčín) - príbeh Šípková Ružena alebo ako to bolo naozaj

••••••••••••••••••••••••••••••

GALAPROGRAM (nádvorie)

18.00 - Sokoliari sv. Bavona (Štiavnické Bane) - prelet dravcov

18.25 - SHŠ Wagus (Trenčín) - šermiarsko-divadelná scénka Čo by bolo keby...

18.50 - Milites (Chomutov, ČR) - vlajková a bubenícka show

19.15 - Zlínská šermíršská společnost (Zlín, ČR) - šermiarsko-divadelná scénka Kapitán stráží

19.40 - Vir fortis (Zvolen) - šermiarsko-divadelná scénka

20.05 - Regii Caroli Regis (Praha, ČR) - renesančný tanec

20.30 - Memento Mori (Uherský Ostroh, ČR) - šermiarsko-divadelná scénka

20.55 - Duo Kyselí Krastafci (Banská Bystrica) - Ohňová show s oživením mŕtveho muža

Zmena programu vyhradená!

Dĺžka podujatia: 900 minút
Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 10. august 2019

Galéria

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.