Ilešháziovské panské hody 2020

Ilešháziovské panské hody 2020

15. AUGUST 2020 - Ilešháziovské panské hody – PROGRAM

predaj vstupeniek len na mieste podujatia

10.00 - 18.00 - Nádvorie Dubnického kaštieľa

* dobový jarmok, remeslá

* dobová kuchyňa (SHŠ Wagus)

10.00 - 18.00 - Park J. B. Magina

* remeslá (Cech Terra de Selinan)

* dobová hygiena (Cech Terra de Selinan)

* dobový tábor, hry a atrakcie pre deti, kolotoč

* Slamburg (Vir fortis)

* sokoliari (Sokoliari sv. Bavona)

* vozenie na koni, vozenie na koči

Nádvorie Dubnického kaštieľa

10.00 - Dobový sprievod mestom, slávnostná salva

10.15 - Divadlo Fortissimo (Trenčín) – predstavenie Kráľ Šašo

10.45 - Sokoliari sv. Bavona (Štiavnické Bane) – prelet dravcov

11.00 - Divadlo Havran (Bratislava) - Rozprávka o troch princeznách a drakovi

11.30 - Alla Danza BRNO – Baroque (Brno) – ukážka a výuka barokových tancov

12.00 - Šaško Fjodor a Najvyšší remeselníci (Banská Bystrica) - kaukliari na chodúľoch

13.00 - Krless (Praha) – medieval crossover band – stredoveká hudba

13.30 - SHŠ Wagus (Trenčín) – renesančný tanec

14.00 - Cassanova (Banská Bystrica) – šermiarsko-divadelná scénka Anteprima Fortuna

14.30 - Divadlo Fortissimo (Trenčín) – predstavenie Kráľ Šašo

15.00 - SHŠ Wagus (Trenčín) - šermiarsko-divadelná scénka Príchod kráľovnej

15.30 - Alla Danza BRNO – Baroque (Brno) – ukážka a výuka barokových tancov

16.00 - Šaško Fjodor a Najvyšší remeselníci (Banská Bystrica) - kaukliari na chodúľoch

17.15 - Divadlo Havran (Bratislava) - Rozprávka o troch princeznách a drakovi

Park J. B. Magina

11.00 - Zlínská šermířská společnost (Zlín) - ukážka a výuka šermu

11.30 - Vir fortis (Zvolen) - verbovačka, dobývanie slameného hradu, hry pre deti

12.30 - Rytiersky turnaj Normani a Rytiersky turnaj Gastona de Camarque (Trenčín) – príbeh A čo bolo po Ružene alebo O princeznej Gréte

13.30 - Sokoliari sv. Bavona (Štiavnické Bane) - prelet dravcov

14.00 - Vinedi (Bratislava) – lukostrelecký viktoriánsky turnaj

14.30 - Vir fortis (Zvolen) - verbovačka, dobývanie slameného hradu, hry pre deti

15.00 - Zlínská šermířská společnost (Zlín) - ukážka a výuka šermu

15.30 - Krless (Praha) – medieval crossover band – stredoveká hudba

16.00 - Vinedi (Bratislava) – lukostrelecký viktoriánsky turnaj

16.30 - Rytiersky turnaj Normani a Rytiersky turnaj Gastona de Camarque (Trenčín) – príbeh A čo bolo po Ružene alebo O princeznej Gréte

GALAPROGRAM (nádvorie)

18.00 - Sokoliari sv. Bavona (Štiavnické Bane) - prelet dravcov

18.30 - Krless (Praha) – medieval crossover band – stredoveká hudba

19.00 - Zlínská šermíršská společnost (Zlín) - šermiarsko-divadelná scénka Kapitán stráží

19.20 - SHŠ Wagus (Trenčín) – renesančný tanec

19.40 - Cassanova (Banská Bystrica) – šermiarsko-divadelná scénka Anteprima Fortuna

20.00 - Alla Danza BRNO – Baroque (Brno) – ukážka barokových tancov

20.20 - Vir fortis (Zvolen) – čarodejnícky proces Právo útrpné pána Málosobrého

20.40 - Šaško Fjodor (Banská Bystrica) – kaukliar

20.50 - Dreamdancers (Bratislava) – ohňová šou

Zmena programu vyhradená!

A/ 18,-€ rodinné vstupné (2 dospelí, 3 deti)

Formou zliav:

B/ 15,-€ rodinné vstupné (2 dospelí, 2 deti)

C/ 6,-€ dospelý

D/ 3,-€ dieťa, študent, dôchodca, ZŤP

Dĺžka podujatia: 900 minút
Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 10. august 2019

Galéria

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.